e-chalupy.cz
klientská sekce
Dnešní datum: 30.03.2020
Zpět na e-chalupy.cz Zaslat heslo Napsat správcům

Aktuální info ke koronaviru: (přihlášení najdete níže)

Dle posledních informací infolinky Ministerstva průmyslu a obchodu (voláno dne 20.3. v 8:50hod) je aktuálně zakázaný jakýkoliv pohyb v rámci republiky, kromě cest za pracovním účelem. Není tedy bohužel možné ubytovat ani rodinu byť na samostatném objektu za účelem rekreace.
Je možné ubytovávat osoby, které budou požadovat ubytování za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti.
STORNA: je třeba respektovat mimořádnou situaci, kdy nelze striktně uplatňovat Vaše běžné storno podmínky. Pokud nechcete nebo nemůžete vracet vybrané zálohy, dohodněte se na uplatnění pobytu v jiném termínu. Prosíme nevolejte nám jednotlivě, sepsali jsme zde vše, co sami víme. Pro více informací se můžete zkusit obrátit na infolinku ministerstva 224854444. Pokud máte další informace ke sdílení, napište nám na email a my je zveřejníme na tomto místě.

Přihlášení do klientské sekce

Číslo objektu
Heslo   zapomněli jste heslo? Klikněte ZDE

(použijte pouze na Vašem zabezpečeném domácím počítači)

Upozornění: pokud máte více objektů je potřeba se přihlásit vždy pouze pod jedním číslem objektu, po provedení změn se odhlásit a přihlásit se pod dalším číslem objektu!!!

Základní info ke GDPR

Obecně se v souvislosti se zákonnými povinostmi týkajících se přímo poskytování služeb ubytovacích nebo pronájmu nemusíte obávat.
Není třeba se nikde nahlašovat ani žádat o souhlas.

Při zpracování osobních údajů, které ubytovacímu zařízení nařizuje zákon, není k takovému zpracování potřeba souhlasu subjektu. Jedná se o zákonné (nezbytné) zpracování osobních údajů o kterém je třeba subjekt údajů pouze informovat.

Stanovisko ÚOOÚ
Příklad informace pro zákazníka o zpracování osobních údajů (uvedete na www stránkách nebo necháte k dispozici vytištěné v objektu) informování o zpracování údajů

Základní info k EET (elektronická evidence tržeb)
pro ubytovatele
sledujte nás na Facebooku